Raamatupidamine

vabadusUsalda oma firma raamatupidamine meie hoolde ning säästad aega ja energiat keskendumaks ettevõtte põhitegevusele ja arengule!

Teenus on suunatud eelkõige väiksematele ettevõtetele, kellede dokumendimaht on liialt väike raamatupidaja palkamiseks ning vastava tark- ja riistvara muretsemiseks.

Raamatupidamisteenuse kasutamine võimaldab alandada kulutusi, kuid seda mitte arvepidamise kvaliteedi languse hinnaga. Nõuetekohane raamatupidamisarvestus aitab maandada maksuriske.

Anname meeleldi oma väikese panuse kliendi ettevõtmise edukusse!

Meie poolt pakutava teenuse kvaliteeti aitab tagada kaasaegne ja pidevalt uuenev tarkvara (raamatupidamisprogramm Merit) ning firma asutaja majandusharidus koos pikaajalise töökogemusega (pea)raamatupidajana. Meie teenust kasutades võite olla kindlad, et teie dokumentidega tegeleb järjepidevalt üks inimene ja mitte iga mõne kuu järel vahetuvad praktikandid.

Raamatupidamisteenust pakume nii äri-, kui mittetulundusühingutele. Raamatupidamise korraldamisel lähtume personaalselt kliendi vajadustest. Näiteks võib kliendi soovil raamatupidaja töö kas osaliselt või tervikuna toimuda kliendi asukohas.

Asume Tartus ja ootame oma klientideks nii alles tegevusega alustajaid kui ka pikaajaliselt tegutsenud ettevõtteid.

Alustavale ettevõttele esimesel tegevusaastal hinnasoodustus !

 

Soovime meeldivat koostööd!